Sport

Sledujte na Galaxii sport: L.A.Clippers - Houston

Sledujte na Galaxii sport: L.A.Clippers - Houston

Ve slavné hale Staples Center v Los Angeles se střetnou dva soupeři z nabité Západní konference, kteří vstupovali do sezóny s ambicemi na postup minimálně mezi čtyři nejlepší týmy západu. Zatímco loňští semifinalisté - domácí Clippers - se v úvodu sezony trochu trápí, a to především na palubovkách soupeřů, Houston v čele se skvěle hrajícím pivotem Yao Mingem a se superhvězdou Tracym McGradym se pohybuje v absolutní špičce ligy. Jak se bude proti sobě dařit týmům, které spoléhají především na kvalitní defenzívu, to můžete sledovat ve velice atraktivním čase - v neděli 17. prosince od 21:35 našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.