Hokej

Sledujte na Galaxii sport: NY Islanders - NY Rangers

Souboj dvou celků z Atlantické divize nabídne klání tradičních městských rivalů z New Yorku. Domácí Ostrované jsou poměrně nenápadným týmem, který ale letos hraje docela atraktivní hokej opírající se zejména o kvalitní výkony gólmanů.

V útoku jsou pak nejvíc vidět Jason Blake s Alexejem Jašinem. Také hostující Jezdce, kteří však v posledních zápasech prohráli 4x za sebou, táhne hlavně pětice hvězd na soupisce. Zbytek hráčů sice také přispívá, ale výkony týmu stojí a padají hlavně s výkonem hlavních tahounů v čele s nestárnoucím Jaromírem Jágrem.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodli až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsali první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.