Sport

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - Indiana

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - Indiana

V posledním přímém přenosu z basketbalové NBA v roce 2006 se diváci Galaxie sport mohou těšit na souboj dvou nesmiřitelných rivalů, jejichž rivalita před dvěma lety vyústila v jednu z největších rvaček v historii NBA. Ron Artest a Ben Wallace už oba týmy opustili, přesto se dá čekat velký boj dvou neobvykle houževnatých týmů.

Pistons v čele s Chaunceym Billupsem a Richardem Hamiltonem se opět vyšplhali do čela Východní konference, zatímco Indiana s konečně zdravými oporami Jermainem O´Nealem a dalšími by se ráda do špičky vrátila. Přímý přenos utkání z haly The Palace of Auburn Hills můžete sledovat v noci z pátku 29. na sobotu 30. prosince ve 2:05 minut našeho času.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.