Sledujte na Galaxii sport: Buffalo - Atlanta

Den před Silvestrem změří síly první s druhým celkem ve Východní konferenci. Domácí Šavle stále drží tempo nasazené s úvodním hvizdem sezóny a zatím to vypadá, že pokud boudou všichni hráči k dispozici, mohl by se tým vedený Lindy Ruffem letos podívat hodně daleko.

Hodně dobře vstoupila do letošní sezóny také Atlanta, i když si na začátku prosince vybrala menší oddechový čas. Domácí Sabres prohráli v prvním vzájemném letošním měření sil 4:5 v prodloužení a určitě budou přemýšlet o odvetě. Sledujte Galaxii-sport.
Galaxie sport

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.