Sport

Sledujte na Galaxii sport: Magazín NBA Action (1/2007)

První basketbalový magazín NBA ACTION v roce 2007 zaostří na dva špičkové týmy a současné lídry obou konferencí - Dallas Mavericks a Detroit Pistons. Diváci se také můžou těšit na profil pivota Bulls Bena Wallace či na rekapitulaci "maratónského dramatu" mezi Knicks a Pistons. Dozvíme se i o nedávné trenérské změně v Memphisu a jako vždy nás na závěr čeká desítka nejlepších akcí týdne.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.