Hokej

Sledujte na Galaxii sport: NY Rangers - Philadelphia

Vloni touto dobou se oba dnešní soupeři nesmiřitelně přetahovali o čelo Atlantické divize, letos je však všechno jinak. O její vedení letos bojují hlavně domácí Jezdci, které táhne skupinka ostřílených borců v čele s Jaromírem Jágrem, vše pak z branky jistý stále se lepšící Henrik Lundqvist.

Pravdou ale zůstává, že v prosinci prohráli Rangers 6 zápasů v řadě a herní výpadek se na psychice hráčů nemusel podepsat zrovna 2x příznivě. To hostující celek na tom snad už ani nemůže být hůř - mužstvo prochází herní krizí, někteří ostřílení borci jsou zranění, jiné pro změnu nechce klub a výsledkem všeho je zatím jedno velké trápení, kterému moc nepomohla ani výměna na místě hlavního trenéra. Do sestavy se vrátil uzdravený Peter Forsberg, ovšem v noci z úterý na středu v zápase proti NY Islanders po 1. třetině pro zranění opět odstoupil. A Letcům to bez něj moc nejde. Najdou hráči Flyers recept, jak zabodovat i bez svého zraněného kapitána? Sledujte Galaxii sport.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.