Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Montreal - NY Rangers

V dalším televizním duelu z kanadsko-americké NHL uvidíme opět newyorské Rangers, kteří tentokrát vyjedou na horký led montrealského Bell Centra.

 Domácí Canadiens letos opravdu válí a zdá se, že se letos trenérům konečně podařilo namíchat chemii mužstva na vítěznou formuli. Jedničkou v domácí brance se stal možná trochu neočekávaně velmi solidně chytající Cristobal Huet, obranu před ním skvěle diriguje Sheldon Souray a v útoku je pak jako správný kapitán nejvíc vidět Saku Kouivu. Montrealští už delší dobu pokukují po nějakém výraznějším úspěchu. Letos mají dobře našlápnuto. Podaří se jim udržet vítěznou vlnu i v tomto zápase? Sledujte Galaxii-sport.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.