Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Nashville - Columbus

Také tento souboj přinese derby, tentokrát proti sobě nastoupí dva celky z Centrální divize. Domácí Nashville jede, celou divizi s náskokem vede a spanilou jízdu nenarušilo ani zranění domácí brankářské jedničky Tomáše Vokouna.

Do branky se postavil Chris Mason a své role se zhostil na výtečnou, když se dokonce jednou dokázal dostat do trojice hráčů oceněných jako nejlepší hráči týdne. Hostujícím Modrým Kabátům prospěla výměna trenéra a mužstvo se pod vedením zkušeného Kena Hitchcocka začíná pomalu probouzet a získávat body. Jestli to bude letos stačit na postup do play-off - těžko říct. Ale jako příslib do budoucna to s Columbusem nevypadá špatně.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.