Sport

Sledujte na Galaxii sport: Boston - Sacramento

V Bostonu se v pátek v noci střetnou týmy, které mají slavnou minulost, ale v této sezoně se spíše trápí, a pokud chtějí ještě myslet na postup do play-off, nemůžou si dovolit ztrácet další "body".

Boston Celtics se v poslední době potýkají se zdravotními oporami hlavních opor, ale o to větší příležitost dostávají nadějní mladíci, kterých je v týmu hned několik - především Al Jefferson, Ryan Gomes ale i další.

Sacramento je naopak tým ostřílených veteránů a hvězd ligy - Rona Artesta, Mika Bibbyho a dalších - ale zatím se mu nepodařilo vytvořit tu správnou vítěznou chemii a v nabité Západní konferenci zaostavá za postupovými pozicemi. Radost můžou mít Kings z letošního velkého vzestupu střelce Kevina Martina, který patří ke kandidátům na cenu MIP a na jehož výkon můžeme být právem zvědaví.

Jak si Kings povedou na palubovce mladých Celtics, to můžete sledovat v přímém přenosu v noci z pátku 19. na sobotu 20. ledna v 1:35 našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.