Hokej

Sledujte na Galaxii sport: NY Rangers - Atlanta

Opět zavítáme do slavné Madison Square Garden, kam zamíříme spolu s hráči Atlanty Thrashers. Hostující tým letos hodně slušně začal, s přehledem vede Jihovýchodní divizi a těžko si představit, co by se asi muselo stál, aby se hráči Thrashers na jaře neprobojovali do vyřazovacích bojů.

Týmové statistice kanadského bodování vévodí slovenský forvard Marián Hossa a dnes bude mít šanci zahrát si proti svému bratrovi Marcelovi, který pravidelně nastupuje v „checking line" domácího celku. Tomu to momentálně moc nejde, tahouni mužstva působí trochu unaveně a přestávka pro All-Stars Game jim určitě přijde vhod. Zůstanou body na Manhattanu? Sledujte Galaxii sport.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.