Sport

Sledujte na Galaxii sport: Miami - Dallas

Fanoušci basketbalové NBA se můžou v neděli večer v atraktivním čase těšit na jeden z vrcholů základní části ligy - na odvetu za loňské finále NBA. Obhájci titulu Miami Heat totiž hostí na své palubovce dosud nejlepší tým ligy Dallas Mavericks.

V Miami se místní fanoušci těší, že by se po dlouhé absenci mohl vrátit na palubovku zraněný Shaquille O´Neal a spolu se stále skvělým Dwyanem Wadem se pokusit o stíhací jízdu zpět na špičku Východní konference. Heat si letos prožili nelehké chvíle, provázela je spousta zdravotních problémů, ale v posledních dnech jdou jejich výkony nahoru a návrat O´Neala by jim měl jistě výrazně pomoct.

Dallas naopak stabilně potvrzuje vynikající formu, vyhrál 18 z posledních 19 (!) zápasů a udržuje si nejlepší bilanci v lize. V "MVP formě" hraje znovu nejlepší evropský basketbalista Dirk Nowitzki, kterého zdatně podporuje stále se zlepšující Josh Howard.

Povede se Dallasu odveta za loňské finále NBA? Sledujte v přímém přenosu na Galaxii sport v neděli 21. ledna v 19:05 našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události