Sport

Sledujte na Galaxii sport: Magazín NBA Action (5/2007)

V magazínu NBA Action v tomto týdnu zaostříme na Phoenix Suns v čele se Stevem Nashem a na jejich úžasnou vítěznou šňůru. Také navštívíme LeBrona Jamese a jeho Cleveland Cavaliers. Vrátíme se k prvnímu společnému zápasu Allena Iversona a Carmela Anthonyho...

... seznámíme vás s trenérskou změnou v Minnesotě, máme pro vás i profil mladé zahraniční dvojice "Bojovníků" z Golden State - Mickaela Pietruse a Andrise Biedrinse a na závěr nebude chybět tradiční rubrika Top10 - desítka nejlepších akcí týdne.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.