Fotbal

Sledujte na Galaxii sport: Chelsea - Middlesbrough

Chelsea i nadále sní o mistrovském hattricku v Premier League a trpělivě pronásleduje vedoucí Manchester United. Blues však stále ztrácejí na Rudé ďábly šest bodů a závěr sezóny se nekompromisně blíží. V zápase proti Middlesbrough tak musí tým manažera Joseho Mourinha bezpodmínečně uspět. Jenže Boro přijedou na Stamford Bridge povzbuzeni remízou s Arsenalem a ani dalšímu londýnskému favoritovi se rozhodně nevzdají bez boje. Sledujte přímý přenos utkání Chelsea - Middlesbrough, v sobotu 10.2. od 15:55 na Galaxii-sport.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.