Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Vancouver - Phoenix

Rozjetý Vancouver přivítá na domácím ledě letos poměrně nevýrazný Phoenix a karty jsou rozdány jasně - domácí Kosatky musí bodovat.

Nutí je k tomu nejen pohled na postavení obou celků v tabulce Západní konference, ale hlavně pohled na tabulku Severozápadní divize, kde se o postup do vyřazovacích bojů nejspíš strhne ještě pořádná mela. Ovšem Canucks jsou v jejím čele a mají tak ze všech týmů v této divizi nejlepší výchozí pozici. Phoenix už se vidiny play-off nejspíš vzdal, o čemž svědčí i trejd slovenského útočníka Ladislava Nagyho do Dallasu, který se dá považovat jako součást formování mužstva pro příští sezóny.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.