Sport

Sledujte na Galaxii sport: Toronto - Houston

Sledujte na Galaxii sport: Toronto - Houston

Toronto Raptors v čele s mladou hvězdou Chrisem Boshem se pevně usadili v čele Atlantické divize a o jeho postupu do play-off už přestává být pochyb - mají navíc i velmi dobrou momentální formu, když vyhráli poslední 3 zápasy v řadě. V pátek je ale čeká velmi silný soupeř ze špičky Západní konference, protože do Kanady zavítá tým Houston Rockets. Tomu se konečně uzdravil čínský pivot Yao Ming, který se velmi rychle dostal zpět do formy, a Houston má ambice hrát o titul.

Kořením zápasu jistě bude návrat Tracyho McGradyho do jeho bývalého působiště, odkud neodcházel právě "v dobrém." Jak se vyrovná s bučením domácích fanoušků a dovede Rockets k výhře? Sledujte na Galaxii sport v noci z pátku 16. na sobotu 17. března v 0:05 našeho času.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.