Sport

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - Chicago

Prestižní souboj mezi dvěma špičkovými týmy Východní konference nebude zdaleka jen dalším velkým návratem Bena Wallace do Detroitu, ale pro oba týmy je stále velmi důležitý z hlediska blížícího se play-off. Dosud nejlepší tým konference Detroit nemá ještě jistou nejlepší bilanci po základní části a tudíž výhodu domácího prostředí v play-off proti všem východním týmům, a jedním z těch, kdo ho stále ještě může dostihnout, je právě Chicago.

Pistons měli v posledních dnech zdravotní problémy, ale ty se na výkonech týmu nijak zvlášť neprojevily - Detroit prohrál jen jediný z posledních 5 zápasů, ale shodou okolností právě v Chicagu. Teď už jsou Pistons v plné síle a jistě budou mít motivaci soupeři porážku oplatit - už proto, že s ním letos prohrávají 1:2 na zápasy a určitě nechtějí mít proti Benu Wallaceovi zápornou vzájemnou bilanci.

Přímý přenos souboje mezi zkušenými domácími veterány a vycházejícími hvězdami Bulls Luolu Dengovi, Kirku Hinrichovi a dalším sledujte v noci ze středy 4. na čtvrtek 5. dubna ve 2:05 našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události