Sledujte na Galaxii sport: New Jersey - Tampa Bay

Devils jako lepší tým po základní části nastupovali do této sérii s výhodou domácího ledu na své straně. V 1. zápase toho také náležitě využili a zvítězili v poměru 5:3.

Ovšem další zápas na domácím ledě pro sebe získali hráči Tampy Bay, když zvítězili 3:2. Jelikož se jim výhra ve stejném poměru povedla i v prvním domácím zápase na ledě St. Pete Times Fora, vedli Bolts po třech duelech v sérii 2 - 1. Ovšem Hned následující zápas na Floridě vyhráli Ďáblové v prodloužení 4:3 a stav série je tak vyrovnaný 2-2. Oba celky tak dokázaly doma jednou vyhrát i jednou prohrát a zdá se, že vše je ještě hodně otevřené. A pátý zápas bývá považován za jakýsi zlom. Který ze soupeřů ho získá pro sebe? Sledujte Galaxii sport.

Galaxie sport

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.