Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - San Jose

Detroit jako vedoucí tým Západní konference po základní části bude mít výhodu domácího ledu až do jejího finále - pokud se do ně probojuje. Dalším týmem, který se bude pokoušet Rudým Křídlům jejich plány přerušit, budou hráči San Jose.

Ti poměrně s přehledem vyřadili favorizovaný Nashville a dá se očekávat, by rádi stejně přešli i přes Detroit. Ten měl v 1. kole poměrně prácí s mužstvem Calgary, ale v 6. zápase povolila domácí tvrz kanadského celku a borci Red Wings mají další šanci napravil loňský propadák, kdy je hned v úvodním kole vyřadil Edmonton a horký favorit se musel pakovat. Pro úplnost se ještě sluší dodat, že Oilers se vloni stali hrobníkem také Žralokům ze San Jose.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.