Sport

Sledujte na Galaxii sport: Miami - Chicago

Obhájci titulu Miami Heat nedokázali ani v prvních dvou zápasech letošního play-off obrátit trend letošní nevydařené sezony a dvakrát nestačili na mladý ambiciózní tým Chicago Bulls. Heat dobře vědí, že v domácím prostředí si nemůžou dovolit další zaváhání, pokud chtějí myslet na postup a na obhajobu titulu.

Podaří se hvězdám Dwyaneu Wadeovi a Shaquilleu O´Nealovi konečně překonat výbornou obranu Bulls? Anebo budou mít znovu navrch výborně střílející Luol Deng a Ben Gordon? První část čtvrtého utkání série můžete sledovat v přímém přenosu v neděli 29. dubna od 19 hodin našeho času, druhý poločas pak ze záznamu bezprostředně po skončení přímého přenosu z hokejové NHL (cca 22:30).
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.