Sport

Sledujte na Galaxii sport: Chicago - Detroit (4. zápas)

Nejvýše nasazený tým Východu Detroit Pistons bude moci už tuto neděli rozhodnout o svém postupu do finále konference, když nastoupí ke čtvrtému utkání semifinálové série proti Chicagu Bulls. Detroit zatím plní roli favorita a vede v sérii 3:0 na zápasy, když dokázal dvakrát zcela jasně přehrát Bulls na své vlastní palubovce a potom i otočit utkání č. 3 v Chicagu.

V něm se zdálo, že by Bulls mohli najít na hru Pistons konečně recept a vedli v úvodu třetí čtvrtiny až o 19 bodů, ale zkušený tým Detroitu pod taktovkou Chaunceyho Billupse předvedl velký obrat a ještě zápas vyhrál. Pistons tak zůstávají v letošním play-off stále neporaženi s bilancí 7/0.

Pro Bulls je průběh série zatím velkým zklamáním, protože v prvním kole smetli obhájce titulu z Miami 4:0 na zápasy a v základní části sezony se jim proti Detroitu dařilo, takže měli před sérií velké sebevědomí.

Podaří se jim semknout v kritické chvíli a cestu Detroitu do finále konference ještě zkomplikovat? Sledujte 4. zápas série v přímém přenosu v neděli večer ve 21:30 našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události