Fotbal

Sledujte na Galaxii sport: Sunderland - Tottenham

Sledujte na Galaxii sport: Sunderland - Tottenham

Hlavním lákadlem úvodního zápasu nového ročníku Premier League bude bezpochyby návrat Roye Keana do světel prvoligových reflektorů. Legendární záložník Manchesteru United totiž navázal na své skvělé výkony na hřišti neméně obdivuhodným počínáním na postu manažera Sunderlandu. Černé kočky se pod taktovkou drsného Ira probojovaly zpět do nejvyšší soutěže a v sobotu přivítají na Stadium of Light londýnský Tottenham.


Kohouti tradičně vstupují do sezóny s těmi nejvyššími ambicemi, které se jim však v předchozích sezónách nedařilo naplňovat. Na hřiště ligového nováčka přesto přijede Tottenham v roli favorita, ale Sunderland bude chtít bezpochyby oslavit comeback mezi elitu ziskem tří bodů. Sledujte přímý přenos 1.kola Premier League, v sobotu 11.srpna od 13:30 na Galaxii-sport.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.