Hokej

Sledujte na Galaxii sport: LA Kings - Anaheim Ducks (hráno v Londýně)

V rámci ještě většího zatraktivnění soutěže sahá vedení NHL k různým zajímavým krokům, které by měly ještě více zvýšit popularitu tohoto sporu nejen v Severní Americe, ale vůbec tak nějak globálně.

Jedním z těchto tahů je zahájení hracího ročníku na kluzištích nacházejících se mimo severoamerický kontinent. Letos tedy bude zahájen hrací ročník 2007 / 2008 v Londýně, kde se 29. a 30. září uskuteční dvojzápas mezi týmy LA Kings a Anaheimu Ducks. Kačeři navíc jako úřadující šampióni přivezou ukázat také slavný pohár, čímž se vlastně Stanley Cup vrací na půdu, odkud původně pochází. Obě utkání budou odehrána v rámci přípravy, výsledky se ale budou započítávat do regulérní základní části. V přípravě spolu oba soupeři sehráli zatím 2 zápasy a s jednou výhrou na každé straně. Králům z LA se posledních několik sezón opravdu nedaří a v kádru se tak střídá poměrně velké množství hráčů. To Kačeři měli sestavu několik posledních let téměř stabilizovanou, ovšem nyní jsou tu 2 obří otazníky - jeden se jmenuje Scott Niedermayer, druhý Teemu Selanne. Oba se stále totiž nemohou rozhodnout, jak to vlastně s hokejem plánují do budoucna a generální manažer týmu Ducks Brian Burke z toho začíná mít tak trochu těžkou hlavu. Každopádně NHL je zpět a v neděli 30. září můžete i Vy být při tom, když Galaxie-sport přinese v přímém přenosu na svých obrazovkách druhý z londýnských zápasů.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.