Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Ottawa - Atlanta

Souboj Ottawy s Atlantou nabídne duel dvou celků, které vstoupily do letošní sezóny diametrálně odlišně, což hodně překvapilo zejména v případě Thrashers.

Domácí Senátoři „jedou", v 10-ti zápasech pouze jedinkrát ochutnali hořkost porážky a zatím se zdá, že loňská cesta do samotného finále hráčům ukázala, jak na to. To hráči hostujících Thrashers jsou na to přesně naopak - žalostný úvod sezóny přinesl 8 porážek a až po několika týdnech 3 výhry, za což se musel pakovat trenér Bob Hartley. Ovšem jestli tento akt bude mít na výkony týmu kýžený dopad, to ukáže až čas. A Ottawa rozhodně není soupeř, který doma body rozdává.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.