Fotbal

Sledujte na Galaxii sport: Manchester City - Sunderland

Manchester City hostí v pondělní dohrávce 12.kola Premier League nováčka ze Sunderlandu. Svěřenci Svena Gorana Erikssona se budou chtít rehabilitovat za debakl 0:6 na Stamford Bridge a udržet si postavení v popředí tabulky. Manažera Černých koček Roye Keana určitě nečeká přátelské uvítaní. Fanoušci City mu stále nemůžou odpustit záludný faul na norského záložníka Alfa-Ingeho Holanda z roku 2001. V pondělí 5.11. 2007 v 21:00.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.