Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Philadelphia - NY Rangers

Domácí Philadelphia se díky skvělému vstupu do sezóny stále drží v čele Atlantické divize, ovšem pravdou zůstává, že nasazené tempo nevydrželo a ostatní rivalové z divize se drží stále v nebezpečné blízkosti na dohled.

Hlavně Pittsburgh a NY Rangers by rádi ukázali, že se s nimi letos musí počítat. A právě Jezdci z New Yorku mají šanci v tomto derby náskok snížit, protože každý bod se počítá a zvláště v tak vyrovnané divizi, jakou se právě Atlantická doposud jeví. Přijdou tak hráči Flyers o svoji letošní domácí neporazitelnost, když se ve Wachovia Centru zatím 5x radovali a ani jednou neokusili hořkost porážky? Mužstvo Rangers se totiž po ospalém vstupu do sezóny probralo a vyhrálo 7 z posledních 8-mi zápasů.
Sledujte LIVE v noci ze čtvrtka na pátek od 01:05 SEČ.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.