Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Tampa Bay - Washington

Utkání Tampy Bay s Washingtonem nás přenese do Jihovýchodní divize, která je tak nějak všeobecně vždy považována za slabší než ostatní.

Ovšem pohled do tabulky vítězů Stanley Cupu posledních několika let ukazuje, že to nezbytně nemusí být pravda. Faktem ale nesporně zůstává skutečnost, že hráči domácích Lightning mají z přelomu října a listopadu na krku nelichotivou šňůru 6-ti prohraných zápasů v řadě, kterou pak vystřídala pro změnu "šňůra" 4 výher. Také Washington prohrál 3x za sebou a tak je jasné, že se oba soupeři opět potřebují chytit a naladit se na trochu déle trvající vítěznou vlnu. Zůstanou body v St. Pete Times Fóru?
Sledujte LIVE v noci z pátka na sobotu od 02:05 SEČ.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.