Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Anaheim - Phoenix

Loňský vítěz Stanley Cupu hraje letos hodně pod svoje možnosti. Pravda, jména jako Teemu Selanne nebo Scott Niedermayer se nahrazují těžko a zranění hráčů jako Mathieu Schneider či Todd Bertuzzi tomu také nepřidají

Propad až do středu tabulky Západní konference asi však čekal jen málokdo. Pravdou ale je ale fakt, že se Kačeři v posledních zápasech pomalu začínají chytat a také tím pádem stoupat tabulkou Západní konference směrem nahoru. Také Phoenix se už několik let prokouší probojovat mezi hokejovou elitu, ale zatím to vypadá, že ani letos nebudou mít hráči Coyotes na růžích ustláno. Tak trochu paradoxem zůstává, že se Kojotům víc daří na ledě soupeřů, než na tom domácím. Sledujte LIVE v pátek od 22:05.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.