Sport

Sledujte na Galaxii sport: Toronto - Houston

Toronto Raptors přivítají v neděli večer ve své hale Air Canada Center velmi atraktivního soupeře - texaský tým Houston Rockets v čele se superhvězdnou dvojicí TracyMcGrady - Yao Ming. Raptors se navzdory zdravotním problémům zatím drží na 4.místě ve Východní konferenci, ale mají jen těsný náskok před celou pěticí týmů, takže potřebují každé vítězství. Houston má co dohánět, protože během krátkodobého zranění McGradyho prohrál 4 zápasy v řadě a nyní se vrací zpět do špičky nabitého Západu.

Tato sezóna znovu potvrzuje, jak důležitý pro Rockets populární "T-Mac" je - v Torontu se ale bude muset vyrovnat s velkou nepřízní domácích fanoušků, kteří mu stále nemůžou zapomenout odchod z tohoto týmu. Jak se McGradymu povede na palubovce, kde začínal svou kariéru? Dokáže menší, ale pohyblivější sestava Raptors uhlídat obrovitého pivota Yao Minga?

Sledujte přímý přenos v neděli 9. prosince večer v 19:00 hodin našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.