Sport

Sledujte na Galaxii sport: New England Patriots - Miami Dolphins

Miami dokázalo otočit nepříznivý vývoj zápasu s Baltimorem a v prodloužení získali Dolphins své první letošní vítězství ! S bilancí 1-13 jsou sice pořád nejhorším týmem ligy, alespoň jim už nehrozí historická ostuda v podobě sezony bez jediného vítězství. New England si v nepříznivých podmínkách v pohodě vyřídil účty s New York Jets, kteří na začátku sezony rozpoutali neslavnou "špionážní" kampaň obviňující Patriots z nedovoleného natáčení soupeřových signálů na kameru. Výhra 20-10 nepřineslo očekávanou dominanci Pats ale i tak o vítězi v průběhu zápasu nebylo pochyb.

Galaxie sport

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.