Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Toronto - NY Islanders

Domácí Toronto se letos trápí a vedení se pokusilo udělat ozdravný krok propuštěním generálního manažera Johna Fergusona mladšího. Příčiny je ovšem třeba hledat nejspíš úplně někde jinde - s výjimkou Matse Sundina totiž chybí na ledě tahouni a lídři.

Hráči, kteří dokáží strhnout zápas a pravidelně bodovat. Sám švédský kapitán všechno nezvládne. To mužstvo Islanders je na tom o poznání lépe - tahounů je v mužstvu několik, ovšem konkurence v Atlantické divizi je tak veliká, že se musí hrát naplno každý zápas, zvláště pak začínáte-li na své rivaly vzhledem k 7-mi zápasové šňůře zápasů bez výhry trochu ztrácet. Navíc se vše jeví tak, že se o postupujících do play-off bude rozhodovat nejspíš až do posledního kola, takže se každý bod počítá. I ten z Air Canada Centra.

Sledujte LIVE v noci ze čtvrtka na pátek od 01:35.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.