Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - Columbus

Derby z Centrální divize nabídne souboj Detroitu s Columbusem. Domácí Rudá křídla letos zatím celkem suverénně vévodí celé NHL. Mužstvo plné ostřílených borců doplňuje několik mladších hráčů v čele s Jiřím Hudlerem, kteří letos dostávají víc prostoru na ledě a odvděčují se za důvěru dobrými výkony.

Z branky pak vše jistí skvělá dvojice Hašek - Osgood, čili podtrženo sečteno se nám na ledě představí jeden z nejžhavějších letošních adeptů na nejvyšší trofej. Ovšem pravdou je, že Detroit prohrál v poslední době 4 zápasy v řadě a to už borci z Města Motorů hodně dlouho nepamatují.
Hráči Columbusu tak mohou v Joe Louis Aréně vlastně jen překvapit (sami prohráli poslední 3 zápasy v řadě). Ovšem nic není nemožné - Ken Hitchcock je starý lišák a hráči pod jeho vedením předvádějí celkem zajímavý hokej. A stále je o co hrát - vždyť je na dohled historický postup do vyřazovacích bojů!

Sledujte LIVE v noci z pátka na sobotu od 01:35.
Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.