Sport

Sledujte na Galaxii sport: NBA All Star Game 2008

V hale New Orleans Arena se v neděli už po 57. sejdou největší hvězdy basketbalové NBA, aby spolu sehrály tradiční exhibiční utkání mezi výběry Východní a Západní konference. Basketbalové fanoušci po celém světě tak budou mít znovu možnost vidět ty největší hvězdy NBA společně na jedné palubovce, což se jim povede vždy jen jednou za rok.

Základní pětky obou výběrů nominovali jako obvykle svými hlasy právě fanoušci - na Západě zvolili pětici Kobe Bryant (Los Angeles Lakers), Allen Iverson, Carmelo Anthony (oba Denver Nuggets), Tim Duncan (San Antonio Spurs) a Yao Ming (Houston Rockets), na Východě dostali nejvíce hlasů Jason Kidd (New Jersey Nets), Dwyane Wade (Miami Heat), LeBron James (Cleveland Cavaliers), Kevin Garnett (Boston Celtics) a Dwight Howard (Orlando Magic).

Evropu bude v zápase opět reprezentovat MVP loňské sezóny, německý reprezentant Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks), na západě jsou mezi náhradníky také tři mladé vycházející hvězdy, které si zahrají All-Star Game vůbec poprvé - Chris Paul a David West z domácího týmu New Orleans Hornets a také Brandon Roy z Portlandu.

All-Star Game jako již tradičně vysílá přímým přenosem i Galaxie sport, a to v noci z neděle 17. na pondělí 18. února od 2:20 hodin našeho času!!!

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události