Sport

Sledujte na Galaxii sport: Phoenix - Detroit

Phoenix Suns hostí v neděli večer na své palubovce Detroit Pistons a fanoušci NBA se můžou těšit na souboj dvou týmů ze špičky svých příslušných konferencí - oba si totiž zatím drží druhá místa, těsně za lídry Bostonem, resp. New Orleans.

Phoenix nastoupí i se svou novou akvizicí Shaquillem O´Nealem, který v pátek 14 doskoky pomohl svému novému týmu k výhře nad dosud nejlepším týmem ligy Bostonem.

Detroit sice po své nedávné desetizápasové vítězné šňůře v týdnu dvakrát nečekaně klopýtl, ale v pátek doma rozdrtil Milwaukee a o jeho formě není pochyb. Souboj špičkových rozehrávačů ligy Steva Nashe a Chanceyho Billupse můžete sledovat v neděli 24. února v přímém přenosu ve 20:35 hodin našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.