Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Colorado - Dallas

Do Colorada zavítá Dallas a na ledě půjde do tuhého. Nejen že mezi oběma soupeři vládne veliká rivalita, ale domácí Lavina se pohybuje těsně pod hranicí postupu do play-off.

Ztráty Joe Skica a Ryana Smythe se ukázaly jako velice špatně nahraditelné. Hráči Colorada tak čelí zcela nové výzvě - dříve to byl boj o co nejvýhodnější pozici, letos je to boj o vůbec samotný postup. Pomoci by měly staronové posily Adam Foote a hlavně snad již zdravotních problémů oproštěný Peter Forsberg. 

To hosté z Dallasu mohou být relativně v klidu - hráči „šlapou", vedou Pacifickou divizi a letošní vyřazovací boje je letos neminou. Zvláště poté, co ofenzivní řady posílil z Tampy Bay přibyvší forvard Brad Richards a v úvodních zápasech se uvedl opravdu skvěle. Uhájí Lavina v tomto klání domácí Pepsi Centrum?


Sledujte LIVE v sobotu od 21.00

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.