Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Colorado - New Jersey

Po týdnu se opět budeme mít možnost podívat do Pepsi Centra na domácí led Colorada, kam tentokrát zavítají borci z New Jersey. Těm se vstup do sezóny moc nepovedl - mužstvo Devils se „plácalo" na poslední příčce tabulky Atlantické divize a s týmem to vypadalo bledě.

Po několika měsících však přišel herní obrat - hráči, od kterých se to očekávalo, se začali bodově prosazovat a najednou se Ďáblové začali pomalu ale jistě sunout statistikami směrem nahoru. Výsledkem je mužstvo bojující o samotné čelo východní konference a to už je sakra dobrá pozice na to, aby se o ni ještě stálo pořádně porvat.


Sledujte LIVE v sobotu od 20.05

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.