Sport

Sledujte na Galaxii sport: Detroit - New Orleans

V městě automobilů se v neděli utkají dva týmy ze špičky svých konferencí a fanoušci NBA se už jistě těší na souboj dvou špičkových rozehrávačů ligy Chaunceyho Billupse a Chrise Paula.

Detroit i letos potvrzuje své dlouhodobé podstavení mezi nejlepšími týmy Východu, když je před ním stále jen Boston a dokonce si už více než měsíc před koncem základní části sezóny matematicky pojistil další postup do play-off. V pátek dokázal na své palubovce porazit obhájce titulu ze San Antonia.

Pistons v domácím prostředí před více než 22 tisíci věrných fanoušků prohrávají málokdy, ale proti Hornets je nepochybně čeká velmi těžký zápas. Jedno z největších překvapení letošní sezóny totiž hraje zatím venku skvěle a Hornets mají dokonce nejméně porážek na palubovkách soupeřů ze všech týmů silné Západní konference.

Jejich výbornou formu dokazuje i páteční vítězství proti Lakers. Potvrdí svou vynikající bilanci i na horké půdě v Detroitu?

Sledujte ReLive přenos v neděli 16. března od 20:35 minut našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.