Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Edmonton - Colorado

Tento souboj přinese na obrazovky Galaxie sport další derby, tentokrát ze Severozápadní divize. Domácí Edmonton je na tom ke konci základní části stejně, jako tomu bylo vždy několik posledních let, volně přeloženo se pohybuje v oblasti pod hranicí postupu do dalších vyřazovacích bojů.

I když letos to na nějaký mocný finiš nevypadá. Mužstvo Oilers trápí zdravotní problémy klíčových hráčů a bez nich to kanadskému celku prostě nejde. To Lavině se z marodky vrátil Joe Sakic, přibyl i Peter Forsberg a přestože to bude stát ještě hodně dřiny a štěstí - neměl by Coloradu ani letos postup do dalších bojů uniknout. Ale také v Západní konferenci je adeptů hodně a dělat předčasné závěry by bylo opravdu nerozvážné.


Sledujte LIVE v sobotu od 20.05

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.