Sport

Sledujte na Galaxii sport: Phoenix - Dallas

V neděli se v NBA odehraje důležitý souboj ze špičky Západní konference, v níž neustále pokračuje tvrdá bitva o pozice i o samotný postup. Utkají se dva týmy, které nedávno posílily svou sestavu o hvězdné veterány, ale dlouho jim trvalo, než se dostali do správného rytmu.

Dallasu, jehož hru diriguje od All-Star přestávky Jason Kidd, už zcela reálně hrozilo, že vypadne z postupových pozic. Zmobilizoval však síly a hlavně se mu senzačně brzy vrátil do hry zraněný Dirk Nowitzki. Mavericks drží sedmou příčku, ale stále si nemůžou dovolit žádný oddych.

Phoenix, který je v tabulce o 3 zápasy před Dallasem, má v neuvěřitelně vyrovnané špičce konference naopak stále ještě naději na 1.místo a tedy nejvýhodnější nasazení do play-ff. Tým se po přichodu Shaquillea O´Neala také dost dlouho hledal, ale pak vyhrál 9 z 11 zápasů a za nejlepší trojicí konference má minimální odstup.

Jak dopadne souboj zkušených rozehrávačů Steva Nashe a Jasona Kidda? Který z ostrostřelců bude mít navrch - Amare Stoudemire nebo Dirk Nowitzki? Sledujte přímý přenos v neděli 6. dubna večer ve 21:35 minut našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události