Sport

Sledujte na Galaxii sport: LA Lakers - San Antonio

Posledním přímým přenosem ze základní části sezóny 2007/2008 basketbalové NBA na Galaxii sport je souboj dvou špičkových týmů ze Západní konference, které patří mezi hlavní favority na letošní titul.

Los Angeles Lakers v čele s ostrostřelcem Kobe Bryantem a španělským reprezentantem Pauem Gasolem hostí ve své hale Staples Center obhájce titulu ze San Antonia, kteří se jako obvykle budou spoléhat především na své "velké mezinárodní trio" Tim Duncan, Manu Ginobili a Tony Parker.

Oba týmy jsou bok po boku na druhém a třetím místě v tabulce Západu, navíc mají stále šanci na to dohonit dosavadního lídra konference New Orleans Hornets, takže o motivaci není ani necelý týden před zahájením play-off nouze.

Přímý přenos na Galaxii sport začíná v neděli 13. dubna večer ve 21:30 minut našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.