Hokej

Sledujte na Galaxii sport: Dallas - Anaheim (3.zápas)

Anaheim obhajuje loňský Stanley Cup a všichni soupeři si tohoto faktu jsou velmi dobře vědomi. Stejně jako toho, že Kačeři mají letos kádr téměř identický s tím loňským, když se do sestavy vrátili v průběhu sezóny Scott Niedermayer a Teemu Selanne a to znamená hodně velkou sílu na ledě.

Ovšem hned první zápas této série dopadl jinak, než se všeobecně očekávalo - Dallas se svého soka nezalekl, zvítězil 4:0 a hned v úvodu série sebral Anaheimu výhodu domácího ledu. Pokud se ovšem toto za výhodu považuje, jelikož se některým celkům doma daří méně než na kluzištích soupeřů.

 

Sledujte LIVE v noci z úterý na středu od 02:35.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.