Fotbal

Úžasný Eden bude fanouškův ráj

Úžasný Eden bude fanouškův ráj
AUTO THUMB FROM VIDEO

Největší, nejkrásnější, nejmodernější. Podívejte se na video!

Přesně těmito přívlastky se pyšní nový fotbalový stadion v Edenu, který bude ve středu slavnostně otevřen. Možná by se hodilo říct ještě nejangličtější fotbalový stánek v České republice. Je totiž postaven v anglickém stylu. Co to znamená? Fanoušci budou sedět bezprostředně u hrací plochy, což jim umožní mnohem větší zážitek ze hry. Na druhou stranu to s sebou přináší jistá bezpečností rizika.


Přijede i Berger

Právě zápasem s ostrovním klubem Slavia nový Eden pokřtí. V exhibičním utkání se střetně s univerzitním týmem z Oxfordu, který byl jejím první anglickým soupeřem. Před dlouhými 109 lety prohráli „sešívání“ 0:3. S oxfordským klubem se potkali ještě o 37 let později. V odvetě Slavia zvítězila 8:2. Karel Jarolím už dříve řekl, že zápas bude slavnostním okamžikem, na který se těšily selé generace slávistů.

Slavnostní výkop střetnutí provede František Veselý. Do utkání proti legendárnímu soupeři nastoupí také  bývalí hráči červenobílých, mezi nimi  například Patrik Berger.

Fanoušci se mohou těšit

Kapacita stadionu činí 21 000 diváků. Pro náročnější fanoušky Eden nabízí 45 VIP boxů s celkovou kapacitou 400 míst a klubové patro s kapacitou 666 míst. Součástí multifunkčního centra je i čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 150 pokojů. Obsahuje bar, restauraci či kongresové centrum.

Pro hladové fanoušky je k dispozici velká restaurace o rozloze 417 čtverečních metrů. Její součástí bude dětský koutek Nesmí chybět ani fanshop.Rozloha obchodu činí 150 metrů čtverečních a přináší tak fanouškům dostatečný komfort

jvl, adler-mannheim.de
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události