Sigma Olomouc

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Po dlouhém dramatu v MOL Cupu postupuje Olomouc

Osmifinálový duel fotbalového MOL Cupu mezi Českými Budějovicemi a Olomoucí nabídl dlouhé drama. V základní části skórovali domácí Brandner a hostující Růsek. V prodloužení gól nepadl, takže rozhodl penaltový rozstřel. I v něm to bylo dlouho vyrovnané drama a o výhře hostující Sigmy rozhodl až v osmé sérii Breite. Olomouc se po výhře 2:1 stala předposledním čtvrtfinalistou, ten poslední vzejde ze souboje Slavie se Zlínem.

Slavia pálila jednu šanci za druhou, výhru vystřelil už v 5. minutě Olayinka

Fotbalisté Slavie si vylepšili reputaci po víkendové remíze s Českými Budějovicemi, ale doma proti Olomouci to bylo drama až do konce. Sešívané poslal do vedení v páté minutě Olayinka a poté domácí dávali góly buď z ofsajdu, nebo šance zahazovali. I když Slavia svého soupeře výrazně přehrála, o výsledek se musela bát do posledních minut. Nakonec zvítězila 1:0.