Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok nožem
aktualizováno 21.02.
Útok v Havlíčkově Brodě

Hádka dětí se vyhrotila. Školák (15) pobodal o rok mladší dívku

Kriminalisté na Vysočině vyšetřují šokující násilný trestný čin. V Havlíčkově Brodě měl teprve patnáctiletý chlapec zaútočit nožem na svoji spolužačku, která pak skončila v nemocnici. Útočníka i přes jeho nízký věk poslal soudce rovnou do vazby.

Útok v Marseille
aktualizováno 19.02.
zásah policie

V Marseille útočník pobodal čtyři lidi! Vybral si je nejspíš náhodně

V úterý po půl páté odpoledne útočník Karim L. ve francouzském Marseille pobodal nejméně čtyři lidi, které si vybral náhodně. Útočníka policie zastřelila poté, co na ně vytáhl zbraň.

Svědci pobodání v Olomouci
19.02.
Pomozte je najít

Mladíka v Olomouci pobodali. Policie hledá důležité svědky

Olomoučtí policisté pátrají po muži a ženě, kteří se v sobotu 2. února okolo 22:40 pohybovali ve Smetanových sadech v Olomouci. Nedaleko místa, kde pár zachytily bezpečnostní kamery, byl totiž pobodán teprve sedmnáctiletý mladík. Pachatele se stále nedaří vypátrat.

Prásk.tv píše:

Bill Billingham - 1
čtěte o tématu pobodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Napadená dívka
aktualizováno 17.02.
krvavý útok v německu

Iráčan pobodal dívku, když šla z diskotéky. Je v kritickém stavu

Hned dva krvavé útoky řeší německá policie. Oba se odehráli v noci ze soboty na neděli. V Norimberku pobodal pětadvacetiletý Iráčan z neznámých důvodu mladou ženu, v kritickém stavu byla převezena do nemocnice. Ve městě Lingen pak dva útočníci měli strhnout čtyřiačtyřicetiletou cyklistku z kola a ošklivě ji pobodat.

Žák ubodal svoji učitelku
aktualizováno 12.02.
běs v bělorusku

Žák (15) zavraždil svoji učitelku a spolužáka. Když je bodal, smál se

Brutální útok se odehrál v pondělí na základní škole v běloruském městě Stoubcy. Patnáctiletý student ubodal svoji učitelku dějepisu. Když se další z žáků pokoušeli pachateli v útoku zabránit, útočník zranil i je. Ve vedlejší třídě pak napadením zezadu usmrtil dalšího studenta.

Útok nožem
03.02.
Neví se, kdo to byl

V Olomouci někdo pobodal mladíka (17), skončil v nemocnici

V Olomouci zasahovali policisté a záchranáři u teprve sedmnáctiletého mladíka, který utrpěl bodné rány. Co přesně se v centru města stalo, není stále jasné - podle prvotních informací ho měla napadnout nožem skupina lidí. Záchranáři zraněného převezli do nemocnice.

Starosta Gdaňsku před útokem
aktualizováno 14.01.
Na charitativní akci

Primátor Gdaňsku zemřel po útoku nožem. Bodl ho politický oponent

Primátor polského Gdaňsku Pawel Adamowicz podlehl v nemocnici vážným zraněním. Bylo mu 53 let. V neděli večer ho na dobročinné akci pobodal zřejmě 27letý muž. Podle polských médií šlo o jeho politického oponenta, policie ho zadržela.

Těhotenské břicho
13.01.
Otřesný případ

Muž v Německu při hádce pobodal těhotnou ženu, o dítě přišla!

Obrovskou tragédií skončila v pátek na západě Německa návštěva pětadvacetiletého Afghánce v nemocnici. Muž se tu pohádal se stejně starou těhotnou ženou, kterou následně pobodal a zabil tak její nenarozené dítě.

Útočník s nožem
aktualizováno 08.01.
drama ve škole

Ozbrojený muž napadl děti ve škole. Nejméně dvacet jich zranil

Šokující incident v úterý otřásl Čínou - na děti na základní škole v Pekingu zaútočil ozbrojený muž. Zranil minimálně dvacet dětí, některé z nich utrpěly vážná zranění.

Agresor se nechtěl vzdát, tak si pro něj došla zásahová jednotka
aktualizováno 27.12.
Pokusy o vraždu v Praze

Muž bodl matku, obvinili ho z vraždy. Další útočil 20cm nožem

Dvakrát během vánočních svátků museli pražští policisté zasahovat u vážných pobodání. Ve čtvrtek obvinili muže, který nožem napadl vlastní matku. Obviněn byl také muž, který hádku s jiným řešil tak, že mu do břicha bodl nůž s 20cm čepelí. Obě oběti naštěstí přežily.