Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž z Chomutova u sebe nechal přespat ženu, pak ji našel za dveřmi
15.02.
"Lovestory" z Chomutova

Muž u sebe nechal ženu jednou přespat, teď mu táboří za dveřmi!

Dvakrát museli chomutovští strážníci zasahovat u jednoho z bytů v Růžové ulici, aby rozsoudili opravdu nezvyklou "lovestory". Před vchodovými dveřmi se totiž usadila žena, o kterou majitel bytu nestál.

Rum ve sklenicích
15.02.
Opilý namol

Polkl jsem francovku, bolí mě zuby, tvrdil strážný. Měl 3,4 ‰

Pražští strážníci ve čtvrtek po osmé večer nachytali pracovníka ostrahy v obchodu totálně namol. Opilý "sekuriťák" se vymlouval, že kvůli bolavým zubům kloktal francovkou, kterou vzápětí omylem spolkl. Nebyl ovšem jediným kapitálním úlovkem.

Muž vystrčil na strážníky zadnici
aktualizováno 14.02.
Noční obscénnosti

Muž ukázal strážníkům zadek! Prý neví, jak to v Brně chodí. VIDEO

Nechtěný výhled na pánské hýždě se naskytl brněnským strážníkům ve středu okolo třetí hodiny ráno. Při jízdě služebním autem jim do cesty vkročil dvacetiletý muž a vystrčil na ně zadnici. Za hanbatou "show" mu nyní hrozí vysoká pokuta.

Prásk.tv píše:

Had
čtěte o tématu strážníci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Městská policie Ilustrační snímek
aktualizováno 10.02.
anketa Rizikový příplatek

Strážníci chtějí víc peněz za rizika. "Za dávání botiček?" diví se lidé

Strážníkům se nelíbí, že mají nižší rizikové příplatky než státní policisté a argumentují, že i jejich práce je velmi nebezpečná a peníze navíc si zaslouží. U čtenářů TN.cz ovšem městští policisté zastání příliš nenašli.

Žena z Jihlavy napadla městské strážníky
aktualizováno 09.02.
Válka policajtů?

Strážníci chtějí stejné rizikové příplatky jako policisté. Uspějí?

Mezi strážníky a ministerstvem práce a sociálních věcí začal boj o peníze. Přesněji o výši příplatků za riziko. Podle ministryně Jany Maláčové nepodstupují strážníci takové riziko, jako jejich státní kolegové a tak prý nemají nárok na stejný příplatek. To ale strážníci odmítají a tvrdí, že i oni jsou často v ohrožení života.

Žena začíná rodit
aktualizováno 06.02.
Nečekaný zásah

Žena začala rodit v přístřešku. Na svět přivedli chlapečka strážníci!

Takový zásah chebští strážníci nejspíš nečekali. V pondělí zasahovali u porodu ženy, která přebývala v přístřešku u bývalých kasáren. Jelikož byli na místě dříve než zdravotníci, děťátko pomocí instrukcí úspěšně odrodili.

Nahý muž
aktualizováno 05.02.
netradiční zásah

Naháč zmateně pobíhal po silnici, pak se chtěl vrhnout na strážníky

Na Praze 3 bylo v noci na úterý pořádně živo. Po vozovce totiž pobíhal zmatený muž, který na sobě neměl žádné oblečení. Když ho chtěli přivolaní strážníci zklidnit, reagoval pokusem o jejich napadení. Policisté za pomoci slzotvorného prostředku a teleskopického obušku muže zpacifikovali.

Strážníci
02.02.
Velké … díky

Žena se ptala strážníků na cestu. Na služebně nechala "dárek"

Nebývalý způsob poděkování si vymyslela žena z Přerova. Ta se strážníků přišla zeptat v noci na středu podnapilá na cestu k jedné z přerovských restaurací. Když jí strážníci poradili, jak se k podniku dostane, přímo před kamerou se v přízemí služebny vykálela. Strážníci ji ale dohnali a donutili "hromádku" uklidit.

Znásilnění
25.01.
měla obrovské štěstí

Zvrhlík chtěl znásilnit mladou maminku. Zachránili ji strážníci

Obrovské štěstí měla mladá maminka v severočeských Litoměřicích. Zvrhlík se ji pokusil znásilnit, když byla na procházce s kočárkem. Chtěl ji zatáhnout do temného průchodu, naštěstí však její křik uslyšeli litoměřičtí strážníci a útočníka zpacifikovali.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 21.01.
Obrovská nezodpovědnost

Matka se zpila na mrazu pod obraz, měla s sebou synka (1)!

Na pořádné problémy se sociálkou si v sobotu zadělala čtyřiadvacetiletá mladá matka, která si odpoledne v Praze 12 krátila posedáváním před místním supermarketem a popíjením alkoholu. Společnost jí přitom dělal její teprve čtrnáctiměsíční synek.