Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2229963
10.01.

VIDEO: V Šanghaji přestěhovali staré panské sídlo

Z důvodu výstavby nového tunelu musela být přestěhována 116 let stará budova. Celá unikátní akce trvala stavební firmě 12 dní a budova byla posunuta o 60 metrů. Po dokončení tunelu bude historické panské sídlo vráceno zpět na původní místo.

Luxusní hotel v Šanghaji
15.11.
Bývalý lom

Luxusní ráj v Šanghaji! Tento hotel postavili v zatopeném lomu

V Šanghaji otevřeli první hotel, který je kompletně celý postavený ve starém a zčásti zatopeném lomu. Hotel za miliardy korun je nejníže položeným na světě a svým návštěvníkům nabízí i část pod vodou, které se přezdívá Říše divů.

Veletrh luxusu v Šanghaji
07.11.

VIDEO: Veletrh luxusu: Honosná výstava v čínské Šanghaji

Čínskou Šanghaj zaplavily létající auta, vysoko-rychlostní vlaky, ale i luxusní šperky a čokolády. Rostoucímu čínskému spotřebnímu trhu své produkty představili vystavovatelé ze 152 zemí světa.

Prásk.tv píše:

Výtah ženě amputoval nohu
čtěte o tématu Šanghaj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Miloš Zeman zahrál v Číně na piáno
aktualizováno 05.11.
video Takhle ho neznáte

Zeman hrál na piano! Poslouchali čínský prezident i ruský premiér

Prezident Miloš Zeman se v pondělí zúčastnil slavnostního zahájení dovozního veletrhu China International Import Expo v Šanghaji. Zahraničním státníkům včetně čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a ruského premiéra Dimitrije Medvěděva dokonce zahrál na piano!

Holčičku museli vyprostit hasiči z postýlky
24.08.
Zásah hasičů

Holčičce (3) uvízla hlava v mřížích postýlky! Takhle ji vyprostili

Kuriózní případ řešili hasiči v Šanghaji. Neposedné holčičce se nechtělo spát, proto v postýlce dováděla. Poté strčila hlavu mezi mříže a nedokázala ji dostat ven. Vyprostit ji museli až přivolaní záchranáři.

Zelená vesnice - 5
07.06.
galerie Ostrov u Šanghaje

Fotky opuštěné vesnice vyráží dech! Příroda si vzala domy zpět

Neuvěřitelné fotky z opuštěné rybářské vesnice se staly internetovou senzací. Domečky, kde dříve bydlely tisíce Číňanů, zcela porostla zeleň a stává se z nich postupně turistická atrakce. Lidé se z ostrova odstěhovali kvůli lepšímu vzdělání, práci a podmínkám.

Zloději nešikové
aktualizováno 15.02.
kuriózní loupež

Nejhloupější lupiči světa? Jeden druhého přizabil cihlou! VIDEO

Patrně nejhloupější lupiče na světě se podařilo natočit bezpečnostním kamerám v Číně. Místo lupu totiž jeden druhého nešťastnou náhodou málem zabil.

Vážná nehoda v Šanghaji
aktualizováno 02.02.
Vážná nehoda

V Šanghaji vjelo auto do lidí: 18 zraněných. Mohla za to cigareta

Čínskou Šanghaj vyděsil řidič, který okolo 4. hodiny středoevropského času najel s autem plným kanistrů s benzínem do lidí před kavárnou na rušné třídě. Obavy z teroristického útoku ale úřady záhy vyvrátily. Řidič si od cigarety zapálil auto a pak nezvládl řízení.

Vlada Dzuyba
aktualizováno 28.10.
Otrocké podmínky

Mladá modelka (14) se upracovala k smrti! Zkolabovala na přehlídce

Teprve čtrnáctiletá ruská modelka Vlada Dzuyba zkolabovala přímo při náročné módní přehlídce v čínské Šanghaji. I když ji hned převezla sanitka do nemocnice, Vlada už nenabyla vědomí a v pátek, dva dny po kolapsu, zemřela. Na vině mohou být doslova otrocké podmínky, ve kterých měla mladá Ruska v Číně žít.

Šanghaj
02.04.

KOŘENÍ: Víkend v Šanghaji

Čína se stává pro Čechy zajímavou alternativou pro dovolenou. Ne každý ale ví, že je možné se tam dostat i bez víza. Pokud máte v některém z čínských měst přestupní let, je možné tam strávit až tři dny. Stačí mít v ruce letenku s odletem do 72 hodin.