Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maroš Šefčovič a Miloš Zeman
aktualizováno včera 20:41
slovenské volby

Šefčovič se setkal se Zemanem, Čaputová vyrazila na hory

Už za týden budou Slováci vědět, kdo bude jejích příštím prezidentem nebo prezidentkou. Jeden z kandidátů Maroš Šefčovič vyrazil do Česka a setkal se s prezidentem Milošem Zemanem a místopředsedou vlády Janem Hamáčkem. To Zuzana Čaputová, vítězka prvního kola prezidentské volby, zůstala doma na Slovensku a vyrazila na piknik se svými příznivci.

Miloš Zeman - 2
aktualizováno 22.03.
Plány na důchod

Zeman chce zůstat v Lánech, koupil tam pozemek za 2,5 milionu

Prezident Miloš Zeman by mohl zůstat v Lánech na Kladensku i po skončení prezidentského mandátu. Společně s manželkou Ivanou tam totiž před časem koupili pozemek nedaleko lánského zámku.

Miloš Zeman na návštěvě Karlovarského kraje
21.03.

VIDEO: Prezident Zeman na návštěvě Karlovarského kraje

Třetím dnem vrcholí návštěva Miloše Zemana v Karlovarském kraji. Kromě toho, že zavítá do malé obce Milhostov na Chebsku, navštíví také Nový Kostel. Ten leží v oblasti známé seismickou aktivitou.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu prezident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Při opravách silnic se krade, tvrdí Zeman
aktualizováno 20.03.
kontroverzní výrok

Při opravách silnic se krade, tvrdí Zeman. Požaduje změny v ŘSD

Prezident Miloš Zeman ve středu na cestě po Karlovarském kraji překvapil svým výrokem na adresu Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Během debaty s občany prohlásil, že se při opravách silnic krade a je zapotřebí vyměnit vedení. Státní podnik to odmítá.

Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič
aktualizováno 18.03.
Prezidentské volby na Slovensku

VIDEO: Šefčovič označil Čaputovou za vítačku migrantů

Na Slovensku odstartovala volební kampaň prezidentských kandidátů, kteří postoupili do druhého kola volby hlavy státu. Největší šance dávají průzkumy Zuzaně Čaputové, která přesvědčivě zvítězila v prvním kole. Prohlásila, že by jedním z prvních kroků po zvolení byla cesta do České republiky.

Prezidentské volby na Slovensku
16.03.
prezidentské volby

Na Slovensku začala volba hlavy státu! V sobotu v noci bude jasno

Na Slovensku v sobotu ráno začaly jednodenní prezidentské volby, ve kterých se o hlasy zhruba 4,5 milionu oprávněných voličů uchází 13 kandidátů. Pokud nikdo nezíská podporu nadpoloviční většiny registrovaných voličů, postoupí dva nejúspěšnější kandidáti do rozhodujícího druhého kola přímé volby. To je naplánováno na 30. března.

Andrej Kiska
aktualizováno 15.03.
Prezidentské volby

Kdo za Kisku? Slováci vyberou hlavu státu z více než desítky jmen

Celé Slovensko teď řeší důležitou otázku: Kdo nahradí odcházejícího Andreje Kisku, který už dříve oznámil, že příštích pět let prezidentem být nechce. První kolo voleb se koná v sobotu, případné druhé pak za dva týdny.

Václav Klaus, Petr Fiala
aktualizováno 14.03.
Bývalý prezident

Václava Klause mladšího se zastal tatínek. Nad ODS už zlomil hůl!

Spor ODS s Václavem Klausem juniorem zdvihl obočí i Klausovi staršímu. Bývalý prezident se svého syna zastal, naopak kritizuje svou bývalou stranu. Současný předseda ODS Petr Fiala prý podobná slova zakladatele strany očekával.

Donald Trump a Melanie Trump
aktualizováno 11.03.
konspirační teorie

Doprovodila Trumpa zase falešná Melania? Američané mají jasno!

Po téměř půl roce zaplavily internet opět spekulace o tom, že se po boku amerického prezidenta Donalda Trumpa objevila dvojnice jeho manželky Melanie. Podle lidí na sociálních sítích měla žena jiné tváře, vlasy a také držela Trumpa za ruku, což pro první dámu není typické.

Miloš Zeman a Alex Mynářová
aktualizováno 10.03.
Sláva na Hradě

Zeman slavil šest let ve funkci. Gratuloval Mynářové k těhotenství

Prezident Miloš Zeman oslavil šest let ve funkci. Na Pražský hrad se sjeli jeho příznivci, k výročí inaugurace mu zazpívala šansoniérka Mireille Mathieu.