Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fanoušci Baníku Ostrava
31.01.

VIDEO: Policie zadržela jedenáct fanoušků Baníku Ostrava

Policisté zadrželi 11 fanoušků fotbalového Baníku Ostrava za loupežné přepadení rivalů z Opavy. Pro výtržníky si přišla zásahová jednotka. Opavské fanoušky totiž okradli o peníze a několik kubových vlajek. Hrozí jim až 12 letý trest.

Pátrání po chuligánech z Letné
23.08.
policejní pátrání

Policie hledá posledního chuligána z Letné, pomozte s pátráním

Policisté pátrají po posledním výtržníkovi, který společně s několika dalšími lidmi vnikl během fotbalového zápasu na hřiště a zapříčinili přerušení zápasu. S některými z dopadených chuligánů již policie zahájila úkony trestního řízení.

Střety fanoušků Baníku a Opavy před zápasem v Opavě - 1
aktualizováno 14.04.
výtržnosti na zápase

Další chuligáni z "bitvy o Slezsko" čelí obvinění! Nejsou poslední

Policie obvinila další dva muže a to v souvislosti s nedávným řáděním fotbalových chuligánů při bitvě o Slezsko mezi Baníkem a Opavou. Celkem už stíhá osm lidí. Počet obviněných ale nespíš ještě poroste.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Fanoušci na fotbale
aktualizováno 27.03.

Střepiny: Fotbaloví chuligáni

Když se v davu rozvášní a podpoří alkoholem, nemají respekt před zákonem natož pak zásady slušného chování. Jak dokáží být agresivní ukázal naposled před týdnem zápas Opavy s Ostravou.

Střety fanoušků Baníku a Opavy před zápasem v Opavě - 4
20.03.
Česká premiéra

Policisté poprvé použili zvukové dělo, chuligáni radši utekli!

Při potyčkách fanoušků Baníku a Opavy zasahovali těžkooděnci, členové jízdní policie, ale také specialisté s akustickou zbraní. Zvukové dělo používali američtí vojáci například v Iráku. V České republice měla zbraň premiéru. Zvuk, který vydává, je tak nesnesitelný pro ucho, že lidé raději utíkají.

Muž skopl ženu ze schodů
aktualizováno 08.12.
Nepochopitelný čin

Grázlové se bavili v metru, jeden skopl ženu ze schodů! VIDEO

Skupina chuligánů se sešla ve stanici berlínského metra, kde popíjeli a kouřili. Když kolem procházela nevinná dívka, jeden z grázlů udělal něco nepochopitelného. Kopl ji do zad, až žena spadla po schodech a musela do nemocnice.

Fanoušci Baníku Ostrava řádili ve Zlíně
aktualizováno 16.08.
Fotbalové násilí

Ostravští hooligans řádili ve Zlíně, rvali sedačky a házeli dýmovnice

Sobotní utkání 4. kola první fotbalové ligy mezi Zlínem a Ostravou bylo v 70. minutě za stavu 1:0 přerušeno kvůli výtržnostem hostujících fanoušků. Zasahovat musela policie a hasiči, hrát se znovu začalo asi za 20 minut.

Chuligáni Sparty
17.02.
Výtržníci

VIDEO: Fotbaloví chuligáni útoky plánují, nejsou bezhlavé!

Policie dnes televizi Nova poskytla videozáznamy, které ukazují, jak důkladně fotbaloví chuligáni připravují útoky na fanoušky jiných týmů. Záběry ukazují přípravu dosud nevyřešeného útoku, který se stal loni v listopadu v Praze.

Řádění chuligánů na zápase Slovan - Sparta - 7
aktualizováno 27.10.
Novela o přestupcích

Chuligáni? Zahalené bude čekat pokuta 10 tisíc!

Stát vytáhl do boje s drobnou kriminalitou - chce si došlápnout třeba na zloděje, chuligány a vandaly. Zkrátka na ty, kteří svoje prohřešky často opakují. Nově by se měly zapisovat v centrálním registru přestupků a za recidivu platit vysoké pokuty. Alespoň s tím tedy počítá novela zákona, kterou podpořila vláda.

Chuligáni z Baníku
11.06.
válka s hooligans

Stop násilí na stadionech! Fotbalové chuligány rozpoznají speciální kamery

Kamerové systémy, které dokážou rozpoznat obličeje fanoušků, se podle šéfa českého fotbalu Miroslava Pelty už v příštím roce objeví na stadionech. Cílem tohoto opatření je vyhnat z prvoligových tribun výtržníky a rváče, píše dnešní vydání MF Dnes.