Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vězeň na útěku
aktualizováno 13.02.
konec pátrání

Policie dopadla vězně, utekl z nehlídaného pracoviště

V pondělí kolem druhé hodiny odpoledne uprchl sedmatřicetiletý vězeň Martin Ž. z pracoviště v Ostrově v Karlovarském kraji. Policie po něm okamžitě zahájila pátrání. Dopadnout se ho podařilo v úterý ve večerních hodinách.

Vězení - Ilustrační foto
10.02.
Je to dobrý nápad?

Placení informátoři v celách? Vězeňská služba je chce zavést!

Vězeňská služba by chtěla mít mezi vězni své placené informátory. Podobný model se už osvědčil u policie. V praxi by to vypadalo tak, že by někteří z odsouzených informovali vedení věznice o případné trestné činnosti svých spoluvězňů. A za to by dostávali peníze.

Vězeň se pokusil utéct stropem, zřítil se mezi dozorce
09.02.
To mu nevyšlo

Neslavný útěk stropem: Vězeň vypadl přímo mezi dozorce! VIDEO

V komickou frašku se před několika dny změnil útěk vězně v americké Indianě. Blaze Ayers se pokusil před dozorci ukrýt ve stropě. Jenže poněkud přecenil jeho pevnost a propadl se v tu nejméně vhodnou chvíli.

Prásk.tv píše:

Charles Dion McDowell - 1
čtěte o tématu vězeň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Vězeň Marcel Urban na útěku
03.02.
Policejní pátrání

Na Karlovarsku utekl vězeň! Pomozte ho policii dopadnout

Policisté z Karlovarského kraje žádají o pomoc při pátrání po uprchlém vězni. Dvaatřicetiletý Marcel Urban původem z Chomutovska byl ve vězení za krádeže. Utekl z nestřeženého pracoviště v Karlových Varech.

Márnice
17.01.
Nepříjemný zážitek

Lékaři prohlásili muže za mrtvého. Na pitevním stole začal chrápat!

Omyl, který udělali španělští lékaři, mohl pro devětadvacetiletého muže skončit fatálně. Tři lékaři ho prohlásili za mrtvého a předali ho do rukou patologa. Těsně před pitvou začal "mrtvý" muž chrápat!

Slovenský vězeň utekl z práce
12.01.
natočily ho kamery

Útěk století: Trestanec v klidu vyšel hlavním vchodem! VIDEO

Slovenští policisté vyhlásili v sobotu pátrání po uprchlém vězni, který ráno utekl ze svého pracoviště v Bratislavě. Téměř nepozorovaně odešel přes hlavní vchod. Na svobodě ale strávil pouze několik hodin.

Policie
aktualizováno 05.01.
útěk z pracoviště

Vězeň utekl z práce, na svobodě strávil pouhé dva dny

Pražští policisté vyhlásili v sobotu pátrání po uprchlém vězni, který kolem páteční půl jedenácté večer utekl z nestřeženého pracoviště pekárny v Praze 5. Na svobodě strávil dva dny, než ho muži zákona znovu vypátrali a zadrželi.

Věznice
aktualizováno 20.12.
Týrání spoluvězně

Vězeň musel vyprávět pohádky, když odmítl, dostal tyčí

Okresní soud v Ostravě projednává případ údajné šikany ve věznici v Heřmanicích. Osmadvaceti letý muž měl požadovat po svém spoluvězni pohádky na dobrou noc, když mu je neřekl, měl dostat rány tyčí.

Policie
aktualizováno 25.01.
Pracoval v Alze

Uprchlého vězně hledali déle než měsíc. Podařilo se ho dopadnout

Pražští policisté dopadli vězně, který před více než měsícem utekl z nestřeženého pracoviště v Praze 9. Za maření úředního rozhodnutí mu hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Armáda ČR
aktualizováno 27.11.
Byla to pomsta?

České vojáky vyšetřují kvůli smrti vězně, který měl zabít jejich kolegu

Čeští a američtí vojáci jsou v Afghánistánu vyšetřováni kvůli smrti afghánského vězně. Ten byl vyslýchán v souvislosti se zabitím českého vojáka Tomáše Procházky.