Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teenager se v Novém Boru zřítil ze skály a vážně se zranil
aktualizováno 11.02.
Vážné zranění

Teenager se v Novém Boru zřítil ze skály, padal čtrnáct metrů!

V pondělí ráno se v Novém Boru vážně zranil čtrnáctiletý chlapec. Zřítil se ze skály, z takzvaného Jeleního skoku, spadl z výšky přibližně 14 metrů.

Napadená dívka
08.02.
Skončil na psychiatrii

Mladík ohrožoval dívku nožem. Prý si jen zkoušel scénář svého filmu

Nebezpečného mladíka dopadli policisté na Českolipsku. Ten v neděli odpoledne na autobusové zastávce ohrožoval kuchyňským nožem teprve sedmnáctiletou dívku. Muž jí přiložil nůž na krk a požadoval po ní mobil.

Stříhání vlasů
aktualizováno 29.01.
Psychický šok

Muž doufal ve vztah, žena to viděla jinak! Měl ji zbít a ostříhat vlasy

Obrovské trauma zažila osmadvacetiletá žena, která si měla od svého kamaráda půjčit peníze. Muž asi doufal, že by jejich přátelství mohlo přerůst v trvalý vztah. To se však nestalo. Když se žena s kamarádem sešla, aby mu vrátila peníze, měl ji spolu s jeho přítelkyní napadnout, ostříhat jí vlasy a zbít. Oběma teď hrozí až 8 let ve vězení.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Dopis pro královskou rodinu
aktualizováno 28.01.
přání k vánocům

Děti z Čech psaly dopis královské rodině. Dostaly milou odpověď!

Žáci základní školy v Zákupech na Českolipsku se stali ze dne na den slavnými. V hodině angličtiny sepsali vánoční přání britské královské rodině. Učitelka dopis odeslala a z Kensingtonského paláce přišla odpověď.

Zloděj s odstátýma ušima
aktualizováno 26.01.
Vykradl chalupu

Zloděje dopadli hned po krádeži. Prozradil ho neobvyklý rys!

Na svou neobvyklou vizáž doplatil zloděj na Českolipsku. Měl totiž velké, odstávající a tedy nepřehlédnutelné uši. A právě díky nim byl dopaden. Právě uši jsou podle kriminalistů druhým nejčastějším usvědčujícím znakem hned po otiscích prstů.

Kontrolovaný polský kamion - 6
aktualizováno 15.01.
VIDEO Českolipsko

Tohle jezdí po českých silnicích! Kamionu skoro upadlo kolo!

Pořádný šok čekal na policisty v Novém Boru na Českolipsku. Při kontrole polského kamionu totiž narazili na naprosto zdevastované uchycení kola. To drželo na nápravě už jen silou vůle.

Auto na střeše
aktualizováno 16.11.
Černý pátek

Dvě tragédie během jedné hodiny: Na Českolipsku zemřeli dva lidé

Dvě tragédie se během jedné hodiny udály na Českolipsku. Mladou ženu u Jedlové srazil vlak, na místě svým zraněním podlehla. Překročení povolené rychlosti v nebezpečném úseku stálo život šedesátiletého řidiče u Mimoně.

Srážka se zvěří
15.11.
pozor na cestách

Střetů se zvířaty přibývá. Muž srazil tři divočáky, další zas vydru

Tři divočáky najednou zabil autem řidič na Českolipsku. Stalo se to v Dubé kolem šesté hodiny večer. Šofér je nezraněný a paradoxně ani škoda na autě není velká. Případů střetů se zvěří ale rapidně přibývá.

Auto České pošty
aktualizováno 07.11.
Velký zátah

Poštovní dodávky plné nelegálních cigaret! Celníci rozbili gang

Zátah proti gangu, který měl v severních Čechách vyrábět falešné cigarety, provedlo Generální ředitelství cel. Část výroby zpracování a třídění tabáku probíhalo v jednom areálu ve Cvikově, kde celníci s policíí a hasiči zabavili průmyslovou výrobní linku. K vyvážení kuřiva z areálu používal gang dodávky České pošty.

Policista obviněný ze smrti svých kolegů dostal podmínku
aktualizováno 06.11.
Dostal smyk

Policista měl zavinit smrt svých kolegů. Soud mu dal podmínku

Českolipský soud potrestal podmínkou policistu, který měl před čtyřmi lety u obce Obora jako řidič zavinit smrt dvou kolegů. Policisté tehdy havarovali na cestě k hraničnímu přechodu Petrovice, kam jeli pro ženu, kterou zadržela německá policie.