Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zásah policejní pořádkové jednotky proti fanouškům na zápase Sparta - Viktorka
aktualizováno 12.03.
video násilí v hledišti

Fanoušci Plzně si stěžují na brutalitu policie. Ta jim odpověděla

Víkendový zápas mezi plzeňskou Viktorkou a pražskou Spartou nepřestává budit emoce. Řeč je o dění na tribuně, kde musela zasahovat policejní pořádková jednotka, která vyklidila celý jeden sektor.

Šťastná maminka oddělených siamských dvojčat
aktualizováno 10.03.
šťastný konec

Siamská dvojčata rok bojovala o život. Teď konečně můžou domů

Tisíce kilometrů cestovala siamská dvojčata bhútánské maminky, aby se lékaři pokusili jim zachránit život. Z jižní Asie se rodina vydala až do Austrálie, aby mohla spojená siamská dvojčata podstoupit operaci, která by je od sebe oddělila. Nyní se dvě zdravé holčičky vracejí i s matkou do rodné země.

Zubař
01.01.
zubní výplň

Změny u zubaře, od nového roku pojišťovny hradí jiné plomby

Málokdo tuší, jaké zubní výplně pojišťovny proplácí, od nového roku navíc přichází změna. Podle nařízení Evropské unie se bude moci používat jen zubní amalgám v kapslové formě. Použití volně balené rtuti je zakázáno.

Prásk.tv píše:

Simona Krainová - 1
čtěte o tématu zákrok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Kerrie a Kelsie Heath
13.12.
Těžké následky

Holčička rozebrala hračku, teď ani nemůže dýchat! Máma varuje

Už pět let se malá Britka potýká s následky nevinně vypadající nehody. Když jí byly tři roky, dokázala z jedné hračky vyndat baterku, kterou si strčila do nosu. Měla ji tam několik měsíců a vypouštěná kyselina jí popálila přepážku i sliznici

Střelba na psy v Nebušicích - 8
aktualizováno 01.11.
Střelba v Praze

Muž postřelil dva psy, dopadla ho zásahovka! Skončil na psychiatrii

Dva psy zranil muž, který po nich střílel v pražských Nebušicích. Poté jednoho zraněného psa odnesl do domu v zahrádkářské kolonii, odkud ho dostala až zásahovka. Oba psy převezli policisté k ošetření, muže do nemocnice.

Zubař
17.10.
Lékařská revoluce

Revoluce pro zubaře: Kazy v puse rozpustí speciální gel za 2 minuty

Žádné další bolestivé vrtání zubů a strach z návštěvy zubní ordinace! Nový dentální gel Brix 3000 slibuje úlevu pro pacienty zubních ordinací. Podle výrobce gel odstraní zubní kaz bezbolestně a do dvou minut. Pak stačí jen přidat plombu a je to!

Plastická operace muže
aktualizováno 26.09.

VÍKEND: Každý pátý Čech mířící na plastiku je muž

Žádaná je úprava očních víček nebo třeba liposukce. Výjimkou ale nejsou ani vylepšení nejchoulostivějších partií. Na co všechno mají čeští muži odvahu a co tomu ženy říkají?

Katie Stubblefield - 5
20.08.
chtěla se zabít

Dostala druhou šanci! Kráska se střelila do obličeje, už má nový

Před lety byla tak zoufalá, že se rozhodla zabít. Katie Stubblefieldová (21) popadla loveckou pušku a střelila se přímo do obličeje. Lékaři dívku ale navzdory strašlivému poranění dokázali zachránit. Dostala tak druhou šanci a nakonec i novou tvář. Rodiče po transplantaci doufají, že se dcera nové příležitosti chopí.

Narkóza
16.07.
překvapivé výsledky

Vědci odhalili tajemství anestezie! Co se děje v těle a vnímá člověk?

Ačkoli pojem anestezie vychází z řeckého pojmu značícího stav bez vnímání, týmu vědců z finské univerzity v Turku se podařilo zjistit, že mozek při zákroku tak úplně "mrtvý" není. Některé jeho důležité části dál fungují, člověk tak například i přes narkózu dokáže vnímat věci, které se kolem něj odehrávají.

Holubi. Ilustrační foto
aktualizováno 24.06.
nabízí půl milionu

Ani kněz holuby nevypudil, zoufalá obec přišla s radikálním řešením!

Valtice na jižní Moravě už dlouho trápí holubi, a obec se tak rozhodla k radikálnímu kroku. Na čtyři roky najala profesionálního lovce. Nebude ale holuby střílet, jeho hlavním úkolem je hledat jejich hnízda a vybírat z nich vejce a mláďata. Za odměnu dostane půl milionu korun.